Ćeská republika
+420 608 333 835
honza.it@gmail.com

nopCommerce

nopCommerce rychlý a spolehlivý e-shop

Výborně propracovaný e-shop postavený na moderní platformě.

Nabízí možnost provozovat e-shop na více doménách, používat neomezený počet jazyků, neomezené množství skladů, neomezené množství měn a mnoho dalšího a to vše pod jednou administrací. Navíc jakékoliv texty si můžete snadno změnit, jazykové mutace si lze snadno vytvářet přímo v administraci e-shopu a přizpůsobit si je jak z pohledu zákazníka, tak přímo v administraci samotné.

Zde se můžete podívat na e-shop postavený na této platformě: https://www.rc-levneji.cz

Velké množství již hotových šablon si můžete zakoupit zde: https://www.nop-templates.com/nopcommerce-themes

Doporučuji pluginy od Foxnetsoft, které výrazně vylepší již tak propracované vlastnosti systému.

Pokud chcete spolehlivý a rychlý e-shop, který umí běžet na serveru s Windows nebo s Linuxem, tak nopCommerce je nejlepší řešení.

Březen 2021 – aktuálně byla vypuštěna nová verze nopCommerce 4.40. Nová verze běží na nejnovějším .Net Core 5, je mnohem rychlejší než předchozí verze a to díky několika zásadním změnám, které výrazně ovlivňují běh aplikace. Nově je přidána podpora pro databáze PostgreSQL, full web farm, Multi-factor authentication, Significant performance enhancement. Async methods, snadnější nastavení při instalaci díky rychlejšímu nastavení národního prostředí při vytváření e-shopu, nově je také přidán průvodce v administrativní části pro rychlejší a snadnější pochopení systému. Vyzkoušet si ji můžete hned po stažením potřebných souborů.

 Rok 2022 – nová verze 4.50, která opět přináší další vylepšení a běží na .Net 6

Rok 2023 – nová verze 4.60 s další porci vylepšení a běží na .Net 7

Přehled verzí nopcommerce

Další informace naleznete na stránkách nopCommerce.